AUTONICS SMPS(Switching Mode Power Supplies) SPB-120-24
MOQ : 1 , , Piece
AUTONICS SMPS(Switching Mode Power Supplies) SPB-120-24 Specification
  • Rated Current
  • 5 Ampere (amp)
  • Output Type
  • DC
  • Product Type
  • Switching Mode Power Supply
  • Output Power
  • 120 Watt (w)
  • Input Voltage
  • 100-240 Volt (V)
  • Material
  • Plastic
AUTONICS SMPS(Switching Mode Power Supplies) SPB-120-24 Trade Information
  • Minimum Order Quantity
  • 1 , , Piece
  • Payment Terms
  • Cash in Advance (CID), Cash Advance (CA)
  • Supply Ability
  • 100 Pieces Per Week
  • Delivery Time
  • 1 Days
  • Main Domestic Market
  • All India
About AUTONICS SMPS(Switching Mode Power Supplies) SPB-120-24
SPECIFICATION:
  • Input: 100-240VAC
  • Frequency: 50/60Hz
  • Output Voltage: 24VDC
  • Output Power: 120W
  • Output Current: 5 A